Nejčastější dotazy

Dobrý den, chtěla bych se zeptat od jaké třídy je možno přihlásit dítě na angličtinu? Děkuji

Děti jsou zařazovány, když mají správně nastavenu řeč. Pokud mají děti vadnou výslovnost, jsou zařazovány podle závažnosti vady. Většinou jsou do kurzu zařazovány děti od 4 let, tříleté vyjímečně i vzhledem k tomu, že kurzy probíhají po obědě, kdy malé děti jsou unavené a nezvládají koncentraci pozornosti. ZM

Co potřebují děti do mateřské školy

Vzhledem k častým dotazům, co vše potřebují děti do mateřské školy, je zde uveden seznam nejdůležitějších věcí. Další informace pro vás chystají paní učitelky do šaten jednotlivých tříd. Seznam dětí podle tříd je vyvěšen v oknech u vchodu do hlavní budovy MŠ.

Do mateřské školy děti potřebují:

• bačkory, které se dětem dobře obouvají (ne pantofle)
  • pyžamko, pokud budou v MŠ spát
  • tepláky na převlečení do školky a ven ( využíváme pro pobyt venku hlavně zahradu, kde si děti velmi často hrají na písku)
  • sukýnky pro dívky (není podmínkou, ale rády je nosí)
  • menší děti též náhradní oblečení: triko, spodní prádlo a punčocháče nebo ponožky
  • kartáček na zuby a zubní pastu
  • hřeben, dívky s dlouhými vlasy raději kartáč
  • hrneček na pitný režim během dne
  • 1 balík papírových kapesníků

Vše označené jménem dítěte, popř. jeho značkou.

Děkujeme za vstřícnost a těšíme se na spolupráci.
Zdena Mikynová

Brambůrek a
Malá ukázka toho, jak jsme pilní a pracujeme na obrázcích, >>

RYCHLÝ KONTAKT

Mateřská škola U Koníčka

Resslova 974/1
410 02 Lovosice

Telefon:

Mobil:
Ředitelka: 731565879
ŠJ-kuchyň: 733507199
Třídy:
Modrý koník: 730154576
Žlutý koník: 730155843
Červ. koník: 603 509 831
Zelený koník: 734151861

msukonicka@seznam.cz

č. účtu: 2016790237/0100

Vědecká laboratoř

8. 11. během dopoledne se uskuteční bádání ve vědecké laboratoři. Tato akce bude pro všechny třídy jednotlivě a zcela zdarma. V rámci programu MAP provede společnost MARSTAFIT.

Divadlo ve školce

14. 11. přijede divadlo "VeTři" s pohádkou Obušku z pytle ven. Cena 50,- Kč bude odečtena ze zálohy.

Vánoční focení

20. 11. se budou děti fotit na fotografie s vánoční tematikou. Budou se fotit všechny děti, odběr fotografií dobrovolný, cena za soubor 280,- Kč.