Jak školka začínala ...

Jak školka začínala ...Naše školka byla uvedena do provozu v březnu 1973 jako 2. závodní mateřská škola SCHZ Lovosice. Paní ředitelkou byla tehdy paní Věra Hadáčková. Měla jsem to štěstí, začít svoji kariéru učitelky mateřské školy pod vedením této paní ředitelky.
Do práce jsem nastoupila 27. února 1979 po mateřské dovolené jako čerstvě vystudovaná učitelka. Od té doby až do současnosti mi prošlo rukama spoustu dětí. Se spoustou "dětí" se setkávám v mateřské škole ještě dnes. Dnes jsou však sami rodiči, kteří do školky, jak se mateřské škole říká, vodí své děti.
Pojďme trochu zavzpomínat na chvilky, které jsme my v mateřské škole prožili, když jsme byli dětmi. Máte-li chuť, podělte se s námi o své školkové zážitky, milé či humorné situace, které jste zažili, a to prostřednictvím KNIHY NÁVŠTĚV v horní liště úvodní strany těchto stránek.
Za všechny příspěvky předem děkujeme.

Focení

14. 11. proběhne focení firmou PRO FOTO Neratovice. Děti se budou fotit jednotlivě s vánoční tematikou. Fotografovat se budou všechny přítomné děti - odběr dobrovolný.

Divadlo

26. 11. Divadlo ve školce "KOBLÍŽEK"