Jak školka začínala ...

Jak školka začínala ...Naše školka byla uvedena do provozu v březnu 1973 jako 2. závodní mateřská škola SCHZ Lovosice. Paní ředitelkou byla tehdy paní Věra Hadáčková. Měla jsem to štěstí, začít svoji kariéru učitelky mateřské školy pod vedením této paní ředitelky.
Do práce jsem nastoupila 27. února 1979 po mateřské dovolené jako čerstvě vystudovaná učitelka. Od té doby až do současnosti mi prošlo rukama spoustu dětí. Se spoustou "dětí" se setkávám v mateřské škole ještě dnes. Dnes jsou však sami rodiči, kteří do školky, jak se mateřské škole říká, vodí své děti.
Pojďme trochu zavzpomínat na chvilky, které jsme my v mateřské škole prožili, když jsme byli dětmi. Máte-li chuť, podělte se s námi o své školkové zážitky, milé či humorné situace, které jste zažili, a to prostřednictvím KNIHY NÁVŠTĚV v horní liště úvodní strany těchto stránek.
Za všechny příspěvky předem děkujeme.

Fotografování

POZOR ZMĚNA - fotografování společné třídní fotografie proběhne ve středu 15.5. od 10,00 hod.

Zápis dětí na nový školní rok 2019/2020

Zápis do mateřských škol bude probíhat ve dnech 14. a 15. května od 9.00 do 11,30 a od 12,30 do 14,00 hodin v příslušných mateřských školách.

Koncert mateřských škol

16. 5. od 15,30h v Lovoši společné zpívání dětí z lovosických MŠ, účastní se děti z Modrého a Zeleného koníka

Výlet do Mirakula

17. 5. jedeme s dětmi na celodenní výlet do zábavního parku Mirakulum v Milovicích. Cena 200,- Kč