Archiv starších informací

ŠKOLKA DĚTEM PRO RADOST

ŠKOLKA DĚTEM PRO RADOSTNaše školka realizuje projekt s názvem ŠKOLKA DĚTEM PRO RADOST, registrační
číslo: CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_022/0000945, podpořený z výzvy MŠMT Podpora škol formou
projektů zjednodušeného vykazování – Šablony pro MŠ a ZŠ I.

Doba realizace projektu je od 1. 9. 2016 do 31. 8. 2018.

Projekt je zaměřen na:

- personální podporu MŠ – chůva pro dvouleté děti;
- profesní rozvoj pedagogů MŠ – další vzdělávání pedagogických pracovníků MŠ
v oblasti čtenářské a matematické pregramotnosti;
- vzdělávání pedagogů v oblasti práce s dvouletými dětmi;
- sdílení zkušeností pedagogů z různých škol prostřednictvím vzájemných návštěv;
- odborně zaměřená tematická setkávání a spolupráce s rodiči dětí v MŠ.

Hlavním cílem projektu je zvýšení kvality předškolního vzdělávání včetně usnadnění
přechodu dětí na ZŠ.

Tento projekt je spolufinancován EU.

ŠKOLKA DĚTEM PRO RADOST

projektů zjednodušeného vykazování – Šablony pro MŠ a ZŠ I.

Doba realizace projektu je od 1. 9. 2016 do 31. 8. 2018.

Projekt je zaměřen na:

- personální podporu MŠ – chůva pro dvouleté děti;
- profesní rozvoj pedagogů MŠ – další vzdělávání pedagogických pracovníků MŠ
v oblasti čtenářské a matematické pregramotnosti;
- vzdělávání pedagogů v oblasti práce s dvouletými dětmi;
- odborně zaměřená tematická setkávání a spolupráce s rodiči dětí v MŠ.

přechodu dětí na ZŠ.

Tento projekt je spolufinancován EU.